Мотоцикл AccessorieMotorcycle CNC Цилиндар Задните Гориво Течност Резервоарот Покрие Резервоарот Капа За Z50 Z 750 07-14 Z800 13-14
Новак - 9 %

Мотоцикл AccessorieMotorcycle CNC Цилиндар Задните Гориво Течност Резервоарот Покрие Резервоарот Капа За Z50 Z 750 07-14 Z800

Достапно за нарачка
DEN 349.92
DEN 318.00
Достапност:


информации за објектот
Објектот Состојба : 100% сосема нов
Објектот материјал : cnc 6061 алуминиум
Објектот игран : лесно за инсталација ,моден стил,тоа може да се направи вашиот велосипед во добар изглед
Објектот боја : Црна, Сина, Црвена Портокал Злато
Објектот пакување : 1 buc
Ласерски користење на логото : z800 Z750
Fitment :
објектот покажува
НИЕ, ИСТО ТАКА, МОЖЕ ДА НАПРАВИ ДРУГИ ЛОГО ЗА ВАС
WAHT ЛОГОТО САКАТЕ САМО ДА МИ КАЖЕТЕ .
КАКО ШТО СЛИК ПОКАЖУВА ,МОЖЕМЕ ДА ГО НАПРАВИМЕ ТОА ЗА ВАС

За производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Kawasaki,Suzuki,Хонда,Јамаха
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
0kg
Име На Модел:
РК-044
Бренд Име:
Р QIANKONG
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Состојба:
100% Сосема Нов
Количина:
едно парче
Материјал Тип:
CNC алуминиум
боја:
титаниум/red/сино/golden
Име На Модел:
Течност Во Резервоарот Маска
Функција:
мотоцикл течност за изгореници
Fitment:
За Јамаха МТ-09 FZ-09 MT07 YZF-R1 R6 2013-15
Fitment1:
за ktm 1190 RC8/RC8R 08-12 1190 RC8/RC8R 08-12
Fitment2:
SPEEDTRIPLE1050 07-13
Fitment3:
За Kawasaki Z750 Z800 Z1000

Избор на клиент