Моден Љубовник Неколку Белегзии од не ' Рѓосувачки Челик Гривни За Жени Мажи Накит, Трендовски Црна СТП Кожа Хривнија Алка Женски
Новак - 11 %

Моден Љубовник Неколку Белегзии од не ' Рѓосувачки Челик Гривни За Жени Мажи Накит, Трендовски Црна СТП Кожа Хривнија Алка Женски

Достапно за нарачка
DEN 445.92
DEN 397.00
Достапност:

Добредојдовте на нашата продавница!
Имајте на ум!
Цената е за еден Нараквици
Женски&Мажи : Тежина : 11.5 g,
Кога ќе го поставите цел,ве Молиме наведете можете да изберете боја
Шопинг
1.Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 30 дена.
2.Времето за испорака зависи од дестинацијата , тоа може да трае најмногу За подолго време . Повратни информации
1. Ние гарантираме сите предмети се во 100% добра состојба и висок квалитет.
2.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да не hesiteate да leavce нас "5 звезди" повратните информации. ние навистина треба вашата поддршка.
3.За било која причина не сте задоволни со нарачки,pls не брзаме, да се даде повратна информација или спор,само контактирајте со нас веднаш,така што ние имаме шанса да се реши проблемот за вас,ви благодариме!
4.Квалитетот проблем : pls контакт со нас во рок од 7 дена откако ќе се примени со цел ,да се земе јасни фотографии за неисправен производ и испраќање на е-маил адреса, ќе организираме наплата или замена по добиете на вашите фотографии.
5.Било која друга причина : За било која друга причина, не ви се допаѓа или не сакате еден производ,pls контактирајте со нас со 7 дена, откако ќе се примени со цел, да Бидете сигурни дека чувајте го во оригинална состојба и се обврзуваат превозот цена од себе, ние ќе рефундирање или да се направи замена, откако доби враќа објект, Контактирајте
1.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака под цел или ни е-мејл.
2. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ви благодариме!

За производот

Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Број На Модел На:
YS-1777
Затворач Тип:
Магнет
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Apaison
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Други
Нараквици за жени мажи:
неколку белегзии

Избор на клиент