Ресторан келнерка униформи долг ракав келнерка униформа тесто готвач униформи домаќинство облека угостителство облека NN0146W
Новак - 45 %

Ресторан келнерка униформи долг ракав келнерка униформа тесто готвач униформи домаќинство облека угостителство облека NN0146W

Достапно за нарачка
DEN 2448.00
DEN 1346.00
Достапност:


Човек(CM) Биста Должина Рамо Висина Тежина Половината L 104 65.5 44.5 165-175 50-60 73-80 XL 108 67.5 45.7 170-180 60-70 79-86 2 XL 112 69.5 46.9 175-185 65-80 84-92 Жена(CM) Биста Должина Рамо Висина Тежина Половината М 92 60 37 152-160 40-50 64-70 L 96 62 38.2 155-165 45-55 67-76 XL 100 64 39.4 162-170 55-65 74-83 2 XL 104 66 40.6 165-175 60-70 78-88

За производот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Употреба:
Службата За Храна
Пол:
Жените
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
EASTQUEEN
Тип На Објект:
Додатоци
Број На Модел На:
NN0146

Избор на клиент