JEXXI Топла Нови Производи Правоаголник Циркон Кристал Едноставна Унисекс Мажи Жени Прстени 925 Печат Нерѓосувачки Фунта Сребрен Накит
Новак - 34 %

JEXXI Топла Нови Производи Правоаголник Циркон Кристал Едноставна Унисекс Мажи Жени Прстени 925 Печат Нерѓосувачки Фунта Сребрен

Достапно за нарачка
DEN 281.76
DEN 186.00
Достапност:


Материјал : Сребрен
Производ : Прст Прстен

За производот

Прстен Големина:
7, 8, 9
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Ангажирање
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
R85700
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Prong поставување
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Сребро.
Површината Ширина:
Види Слика
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој

Избор на клиент