PRAYGER 5Xl ПЛУС ГОЛЕМИНА полно тело, shapers прилагодливи ремени лифт градници shapewear тенка дише половината контрола bodysuits
Новак - 10 %

PRAYGER 5Xl ПЛУС ГОЛЕМИНА полно тело, shapers прилагодливи ремени лифт градници shapewear тенка дише половината контрола bodysuits

Достапно за нарачка
DEN 910.08
DEN 819.00
Достапност:


6768
ГОЛЕМИНА на :
3 XLWaist 70-82cm;
4 XL Половината 83-93cm;
5 XL Половината 94-108cm
(1 cm=0.39 инчен;1 инч=2.54 см)

За производот

Големина:
XXXL, 4XL, 5XL
Бренд Име:
prayger
Материјал:
Spandex,Најлон
Контрола Ниво:
Медиум
Shapewear:
Bodysuits
Ткаенина Тип:
Џерси
Декорација:
Чипка
Дебелина:
Тенка
Број На Модел На:
8301
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените

Избор на клиент