BL007 Облак во Облик на Фондан Торта Силиконски Калап Сапун Мувла Занает Мувла рачно изработени Сапун Калапи
Новак - 10 %

BL007 Облак во Облик на Фондан Торта Силиконски Калап Сапун Мувла Занает Мувла рачно изработени Сапун Калапи

Достапно за нарачка
DEN 206.40
DEN 186.00
Достапност:


Опис :
Точка БР : BL007
Материјал : висок квалитет со силиконска
Мувла боја : автоматски
Контрола на квалитет : SGS.ФДУ
Калапи Тежина (g) : околу 101
Мувла спецификација (cm) : за 7.8*5.3*4
Карактеристики :
Висока издржливост и флексибилност.
Таа ќе се одржи форма за години.
Еднократно, не-стап.
Лесен за употреба и чиста.
Рејтинг на температура : -50°c до +250°c
Пред да ја купите било производи од нашата продавница, ве молиме проверете ја ГОЛЕМИНАТА внимателно, благодарам многу.

За производот

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,CIQ,LFGB,ОД FDA
Материјал:
Силиконска Гума
Непристојни Слика:
No
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
BL007
Бренд Име:
BKSILICONE
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,

Избор на клиент