2 Парчиња Micron Пен Број На Пен Совет Големина Микро-линија Ултра-фини Мастило Пенкало Постојан Уметнички Знак Стрип Цртан филм
Новак - 10 %

2 Парчиња Micron Пен Број На Пен Совет Големина Микро-линија Ултра-фини Мастило Пенкало Постојан Уметнички Знак Стрип Цртан филм

Достапно за нарачка
DEN 118.08
DEN 106.00
Достапност:


[xlmodel]-[custom]-[42339] Опис Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Пластични Тежина За : 7g/pc Мастило Боја Црна Големина За : 14cm Пакување Листа : 2 x Уметност Маркер Забелешка :
Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ
поради боја приказ на различни монитори.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[42036] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне ..

За производот

Бренд Име:
ТОЈ ДАО
Печат:
No
Erasable Или Не:
No
Квантитет На Пакет:
Еден
Пакување:
Лабава
Број На Модел На:
NO
Тип:
Уметноста Маркер
Боја Количина:
1 боја

Избор на клиент