Нова Мода 300 Компјутери 8 Микс Сјај Стап Креативен Дизајн Безбедно Сјај Стап Светлина Ѓердан Настан Празнична Партија Материјали
Новак - 10 %

Нова Мода 300 Компјутери 8 Микс Сјај Стап Креативен Дизајн Безбедно Сјај Стап Светлина Ѓердан Настан Празнична Партија Материјали

Достапно за нарачка
DEN 2256.00
DEN 2030.00
Достапност:

Нова Мода 300 Компјутери 8" Микс Сјај Стап Креативен Дизајн Безбедно Сјај Стап Светлина Ѓердан Настан Празнична Партија Материјали Бебе Име : 7 бои на светлината стапови мешање Бебе Тежина : 0.006 kg / Support Бебе Големина : 0.5 × 20cm Бебе Пакет : 5000 / кутија (30 KGR.) Бебе Пакет : 100 компјутери Барел тежина 500 g Бебе Опис : нема батерии, нежно пати може да емитираат светлина Откако собранието, тоа може да се претвори во нараквици, јаки, и така натаму.

За производот

боја:
Армијата Зелената Боја
Карактеристики:
Блескави
Возраст Опсег:
8-11 Години
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PE
Број На Модел На:
Нови
Тип На Објект:
сјај стап
Тип:
Настан & Партија Материјали

Избор на клиент