5D DIY Дијамант Сликање Пејзаж Смола Дијамант Сликарство Крстот Бод Водопад Шума Везана Дома Декоративни SSYP-026
Новак - 50 %

5D DIY Дијамант Сликање Пејзаж Смола Дијамант Сликарство Крстот Бод Водопад Шума Везана Дома Декоративни SSYP-026

Достапно за нарачка
DEN 523.20
DEN 262.00
Достапност:


добредојдовте на
shanshiyoupin продавница
SHAN ШИ ЌЕ го PIN-от е одличен бренд кој се залага за брилијантен и висок квалитет на производот, имаме сопствена фабрика со животната средина целосно смола Дијамант,увоз висока прецизност Печатач ,моќен дизајн тим и по-продажба на тимот, Овој бренд на производи што се продаваат во повеќе од 50 земји и регионот,повеќето од клиентите, како тоа толку многу.
Нашата фабрика се фокусираше на дијамант paiting крстот sticth за 8 години , и добро корисничко искуство е нашата компанија извршување .хуманизирано дизајн , така што Уметност orginates од животот, но, поголеми од животот. дијамант paiting крстот sticth се појави во нашиот живот, изберете стил ви се допаѓа и да се направи тоа, ќе биде задоволство за ова.
Бренд име :
Примена : home/хотел/канцеларија декорација & подарок
Дијамант type : Full
Дијаметарот на дијамант : 2.8 mm
Платно големина : 23 X28 CM 23 X33 CM 33 X43 CM 43 X53 CM
На големина на слика : 20 X25 CM 20 X30 CM 30 X40 CM 40 X50 CM
За shippment
Товарни : Бесплатен Превозот во светот (неколку земји не се вклучени), повеќето земји бесплатен превозот од Aliexpress stardard превозот.
Време на испорака : За 7-15 дена. Некоја земја може да го одложи 1-2 недели.
Ние брод стоката во рок од 5 работни дена по приемот расчисти исплата.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, 3, 4 ѕвезди, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
За нас
Ние се и фабрика се наоѓа во Кина копното и еден од најголемите онлајн продавници во Кина. Нашата цел е да бидеме најголемата онлајн фабрика и продавница во светот во 3 години. Ние се стремиме да биде возбудлив и иновативни, нудејќи им на нашите клиенти најголемите и голем број на производот што го сакате.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Трговија со датотеки, или e-mail, и ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме што е можно побрзо. Ви благодариме за вашата поддршка и сите!

За производот

Големина:
20X25, 20X30, 30X40, 40X50, 50X60, 60X70
Стил:
Европа
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Бренд Име:
SHANSHIYOUPIN
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
реден број:
SSYP-026
Платно големина:
23X28cm 23X33cm 33X43cm 43X53cm
Големина на слика:
20X25cm 20X30cm 30X40cm 40X50cm
Дијамант Тип:
Рубикова Круг Дијамант
Алатки:
Пинцети, Pick-Up Алатки
Ткаенина Тип:
масло на платно
Применливи Простор:
Спалната соба & Дневна соба,Простории за состаноци,трпезарија
колекции во собата:
алатки,смола дијаманти ,печатени платно
Тип:
DIY Дијамант Сликарство/Дијамант Везови/Дијамант Мозаик
Шаблон Тип:
дијамант мозаик пејзаж

Избор на клиент