JEXXI трговија на Големо 4800Pcs Микс 3-7MM Накит Наоди 925 Sterling Silver&18K Жолто Злато Исполнет Скок Прстени Во Кутија
Новак - 33 %

JEXXI трговија на Големо 4800Pcs Микс 3-7MM Накит Наоди 925 Sterling Silver&18K Жолто Злато Исполнет Скок Прстени Во Кутија

Достапно за нарачка
DEN 882.24
DEN 591.00
Достапност:

Бесплатен Превозот 60 PCS 3 Големина S-M-L 925 Sterling Silver Наоди Кауција Конектор Бејл Малку Затворач 925 Сребрен Pendant Фитинзи Кауција 11.99 Голема 925 Sterling Silver DIY Earring Jewelry Наоди Малку Кауција Кука Матирано Earring Уво Жици За Кристал Камења Бисери 100 PCS 13.80 Бесплатен превозот на Големо 400 PCS Многу 18mm 925 Sterling Silver Earring Куки Топката Накит Додаток Наоди Уво Жица 9.99 Бесплатен Превозот 24 Hours Handle100 PCS Многу 925 Сребрен Накит Наоди Двојно ROLO Синџир 925 Sterling Silver Earring Куки Earwire 19.99 Бесплатен Превозот 20 Pcs Уво Теми Изработка на Накит Наоди 925 Фунта Сребрена Кутија Линија Синџир Earring Материјали За Кристал Монистра 9.80 24 Hours Бесплатен Превозот 20 Pcs 18 K Жолто Злато Исполнет Hummer Затворач GF Connecter Lin Накит Ѓердан Хривнија 18 KGF Печат Ознака 2.99 Stcok 20 PCS Накит Наоди Вистински Чиста 925 Фунта Сребрен Накит Earring Кауција Малку Мазна Кука Уво Жици За Swa Кристал 9.99 парична Казна Накит Наоди 20 PCS(10 Pair) Вистински Вистински Чиста 925 Sterling Silver Лост Назад Уво За Капка Earring Дизајн DIY 925 Печат 6.99 Производ Повеќе
Цена : 3.55 US $ 1.55 / Цена
Цена : 5.75 US $ 3.75 / Цена
Цена : 6.99 US $ 4.99 / Цена
Цена : 11 9 усд / Цена
Цена : 5.99 US $ 3.99 / Цена
Цена : 6.66 US $ 4.66 / Цена
Цена : 24.11 US $ 22.11 / Цена
Цена : 60.95 US $ 58.95 / Цена
Цена : 91 US $ 89 / Цена
Цена : 4.33 US $ 2.33 / Цена
Цена : 15.99 US $ 13.99 / Цена
Цена : 4.6 US $ 2.6 / Цена
Цена : 13.8 US $ 11.8 / Цена
Цена : 2.99 US $ 0.99 / Цена
Цена : 5.25 US $ 3.25 / Цена
Цена : 8.99 US $ 6.99 / Цена
Цена : 7.99 US $ 5.99 / Цена
Цена : 11.99 US $ 9.99 / Цена
Цена : 8.99 US $ 6.99 / Цена
Цена : 5.99 US $ 3.99 / Цена
Цена : 8.99 US $ 6.99 / Цена
Цена : 7.99 US $ 5.99 / Цена
Цена : 90 US $ 88 / Цена
Цена : 7.99 US $ 5.99 / Цена
Цена : 10.42 US $ 8.42 / Цена
Цена : 11.99 US $ 9.99 / Цена
Цена : 9.6 US $ 7.6 / Цена
Цена : 7.99 US $ 5.99 / Цена
Бесплатен Превозот на Големо 4800 Pcs Микс 3-7 MM Накит Наоди 925 Sterling Silver&18 K Жолто Злато Исполнет Скок Прстени Во Кутија
Прстени : 3-4 MM,Ширина : 0.5 мм,5-7 MM ширина : 0.7 mm
Количини : 4800 Pcs Мешани Големина и Боја
Следниот пример илустрира ова Лежиште Совет како да се применуваат :
Забелешка
Некои модни накит има некои бои, ве молиме оставете порака за бои што сакав кога ќе понудата.
За нас
Кина Yiwu Сјај Накит Co., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки. Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет. Посакуваме пријатно купување!
Превозот Услови
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата.
Ако вашиот единствен купување е повеќе од US$200, наредбите ќе се реализира преку EMS/DHL за слободни.
Повратните Услови
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput .
Ви благодарам многу.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина.

За производот

Накит Наоди Тип:
Скок Прстени & Подели Прстени
Метали Тип:
Сребро.
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
JEXXI
Материјал:
Сребро.
Материјал:
Сребро.
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жените
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Парична казна или Моден:
Парична казна
Метал Печат:
925,Фунта

Избор на клиент