2 парчиња 12v Бела Водоотпорен 3inch 10W КОЧАН LED automible светилки drl рефлектори автомобил АТВ мото МОТО LED проектор светла за магла workglight
Новак - 37 %

2 парчиња 12v Бела Водоотпорен 3inch 10W КОЧАН LED automible светилки drl рефлектори автомобил АТВ мото МОТО LED проектор светла

Достапно за нарачка
DEN 998.40
DEN 629.00
Достапност:


Супер Бела Висока Моќност 10 W LED Проектор мото Магла Светлина Светилки За во Автомобил motocycle
100% Сосема нов и тестирани.
Напон : 12 V
Боја : Светло Бела
Материјал : алуминиум
Вовед :
На оваа страница, има една пар супер светло 10 W висока моќност ПРЕДВОДЕНА магла светлина светилки со универзална одговара браник монтажа голема заграда.
Можете да го додадете овој супер светло 10 W LED проектор светла за магла за вашиот автомобил или замена на акции досадна жолта магла.
Делови компатибилност листа само укажува 300 автомобили, но ова ДОВЕДЕ Проектор Магла Светлина Светилки се универзални за било автомобили, спортски автомобили или камиони.
Сепак, тоа е клиентот има обврска да бидете сигурни дека возилото има доволно простор на долниот браник со цел да се качи на овој производ правилно.
1.Направени со супер издржлив лесен алуминиум тело.
2.Направени со супер светло 10 W висока моќност ПРЕДВОДЕНА мото магла светлина.
3.3 x проектор (оптички леќи за повеќе интензивно осветлување перформанси.
4.Животниот век : 20000 работни часови.
5.IP67 отпорен на вода за надворешни употреба .
мото магла светлина Инсталација :
1.Можете да ги користите заградата да се качи ова ДОВЕДЕ магла светилка под браник.
2.Или, можете да вметнете ова ДОВЕДЕ магла светилка во повеќето постоечки тркалезна форма магла светилка вметнете отворање.

За производот

Camry-Година:
2016,2010,2011,2007,2008,2014,2013,2006,2012,2015
Име На Модел:
кочан светилки drl
Тип На Објект:
Ден Светлина
Тојота Модел:
Camry
Објектот Дијаметар:
8cm
Бренд Име:
Светла Производител
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Специјални Функции:
дење работи светла светилки drl светла за магла
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Објектот Тежина:
0.3kg
Материјал Тип:
кочан предводени

Избор на клиент