Брз Слободен Брод Три-во-едно Цевка Бендер/ПРИРАЧНИК за ВИТКАЊЕ TOOLs/Прирачник Цевка Бендер 6 8 10мм U-облик наведнуваат алатки за Heatpipe
Новак - 8 %

Брз Слободен Брод Три-во-едно Цевка Бендер/ПРИРАЧНИК за ВИТКАЊЕ TOOLs/Прирачник Цевка Бендер 6 8 10мм U-облик наведнуваат алатки

Достапно за нарачка
DEN 1200.00
DEN 1104.00
Достапност:

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние обично знак на стоката како вашата потреба на profomal/комерцијална фактура и ние се обидува да им помогне да се намали или избегне било GST или V. Ако не сте задоволни со вашиот шопинг Искуство,ве Молиме контактирајте со нас за да добие решение пред да се одлучи да го напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас како е можно поскоро,ви благодариме.Се врати превозот ќе биде платен од страна на Купувачот. Превозот Метод на Следење на Превозникот Проценува Испорака Забелешка Економија Превозот Кина Пост/ Сингапур Пост на Yes 8~20 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неизвесна причина. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Ако вашиот детали адреса припаѓа на далечинскиот управувач област регионот, се изразуваат трошоците ќе бидат повеќе од висок стандард.
Враќање & Наплата
1.
ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.
Превозот
1. А Т или други Увозни даноци, но ние не може да гарантира нема даночни давачки, како што е, зависи од вашата Земја на Увоз Политика. Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина.
Повратни информации
1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Може да се применат тарифи ако испораката е одбиено и испрати назад до нашата Канцеларија. Плаќаат пал Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена.
Ви благодариме за вашата поддршка ,ви посакувам да имате убав ден !
.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање
4. Ве молиме да ни ме преку "Мои Пораки" или "Пошта" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или купувањето
Контактирајте Со Нас
Добредојдени се сите пораки во секое време и радосно да одговори на секоја порака која ќе добиеме,обично во рок од 24 часа. Yes 3~5 работни дена ЕМС Yes 5~10 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неизвесна причина. Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по прими плаќањето, ве Молиме не заборавајте да ни даде и ПЕТ ЅВЕЗДИ на сите Детални Продавачот Рејтингот
2.Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Ние ќе ви обезбедиме услуга како најдобро што можеме, да предизвика повратни информации ПЕТ ЅВЕЗДИ е она што ние се залага за.

За производот

Пакет:
Yes
Линии:
Никој
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Примена:
Компјутер Случај
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Тип:
Heatpipe
Heatsink Материјал:
Бакар
Број На Модел На:
Три-во-едно Цевка Бендер
Фан Големина:
Три-во-едно Цевка Бендер

Избор на клиент