12 Парчиња 130mm Убодни Видов Видов Ножеви Со Спирала Заби 1#-8# Видови Скролувајте Видов Видов Ножеви За Дрво, Пластика, Метал Cutting Издлаби
Новак - 44 %

12 Парчиња 130mm Убодни Видов Видов Ножеви Со Спирала Заби 1-8 Видови Скролувајте Видов Видов Ножеви За Дрво, Пластика, Метал

Достапно за нарачка
DEN 425.28
DEN 238.00
Достапност:


130mm Скролувајте Видов Видов Ножеви
должина : 130mm
цената е 12 парчиња по многу, Можете да Изберете видов ножеви Бројот 1 до 8
Сечење : сите видови на меки и тврди дрво, дрво, челик, бакар, алуминиум и други метали, исто така, може да биде сечење
пластични, акрилик, итн. само како различни
Користете барање : виде ножот мора да бидат тесни, во спротивно лесно може да се скрши
Може да работи : се користи за сечење на произволна крива моделирање.
Изборот на искуства виде ножот :
Работите потешко, повеќе виде ножот да биде добро. Метал тенка, изберете дебело дрво. Виде ножот парична казна видов побрзо и побрзо.
Но, постојат некои работи, како на PPR, пластични. Мора да се биде дебел. Бидејќи нивните detritus squishy. Парична казна член,
sawtooth е мал, лесен за да го залепите, пропадна. Производ Слика
Нашите Услуги

За производот

Надворешниот Дијаметар:
12Pcs Број 1 Виде Ножот, 12Pcs бр.2 Виде Ножот, 12Pcs Број 3 Виде Ножот, 12Pcs No. 4 Виде Ножот, 12Pcs Број 5 Виде Ножот, 12Pcs Број 6 Виде Ножот, 12Pcs Број 7 Виде Ножот, 12Pcs Број 8 Виде Ножот
Сечилото Материјал:
Други
Број на Компјутери:
11-20 Компјутери
Големина:
130mm
Број На Модел На:
12 Парчиња Видов Ножеви
Сечилото Тип:
Убодни Видов Ножеви
is_customized:
Yes
Употреба:
Дома, DIY
По завршувањето:
Други
DIY Материјали:
Дрво

Избор на клиент