Hooyi Бебе Девојки Фустан Чи Pao одговараат на деца фустани девојки лето облечи 2018 деца свадба принцеза Едно Парче Облека

Hooyi Бебе Девојки Фустан Чи Pao одговараат на деца фустани девојки лето облечи 2018 деца свадба принцеза Едно Парче Облека

Достапно за нарачка
DEN 339.84
Достапност:


А
Б
C
D
E
С
G
H
Јас
J
К
L
М
N
О
P
Превозот : јас ќе го испратам на вашиот предмет во 2 работни дена по вашата исплата потврди Сите ќе бидат испратени од страна на превозот метод кој ќе choosed. Политика на враќање : Ако не сте задоволни со нашиот квалитет,Pls испрати назад кон нас,ние ќе ги врати вашите пари, освен превозот цена. Но ние не прифаќаме на вратите со боја differentia.Бидејќи различни следи имаат различни екранот.И секој пат, можеби иста боја Бр. ќе имаат малку боја differentia. Повратни информации : Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата. Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро. Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Напомена : Доколку постои царински трошоци,треба да ги плати даноците на курир на приемот на предмети.

За производот

Дете НИ Големина:
2T, 4T, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Бренд Име:
Hooyi
Силуета:
Директно
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Лолита Стил
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
2,4,6,8,10,12,14,16
Вграден Градник:
No
Декорација:
Шема
Јака:
Екипажот Вратот
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Почит Свила,Памук
Фустани Должина:
Средината На Теле

Избор на клиент