1PC Природни Labradorite Gem Камен Гроздобер 12mm Pendant Круг Злато Electroplated Луксузни Pendant За Накит&Ѓердан Одлуки
Новак - 5 %

1PC Природни Labradorite Gem Камен Гроздобер 12mm Pendant Круг Злато Electroplated Луксузни Pendant За Накит&Ѓердан Одлуки

Достапно за нарачка
DEN 191.52
DEN 182.00
Достапност:


1 PC Природни Labradorite Gem Камен Гроздобер 12mm Pendant Круг Злато Electroplated Луксузни Pendant
За Накит&Ѓердан Одлуки
Карактеристики :
Материјал : Природни Labradorite Pendant Големина : Прибл. 12*12mm Облик : Тркалезна Боја : Природна Ментално Дел : Злато Позлатен
Пакет Се Вклучени :
1 × Labradorite Pendant
Внимание :
Ве молиме проверете ја големината на објектот во детали, на сликата прикажани може да обезбеди референтен за вас, тоа може да се појават поголеми/ помали за вашиот екран. Како што знаете, сите Природен Камен има своја боја нијанси и текстура која се разликува од другите ,на Секој еден има своја убавина. ние само да го испратите по случаен избор. Ве молиме оставете малку разумен боја географска ширина предизвикани од некои причини, како што се Светло,разликите во компјутерски монитори и компјутерски видео картички. Контактирате за ако имате било какви прашања,ви благодарам.
Превозот ќе се организира во рок од 2 работни дена од денот на плаќање,ние ќе ве контактираме навремено да се откажете или да се прилагоди на цел ако производот можете да се надвор од акциите или потребно релативно долго време да брод од надвор ,бидејќи некои природата камен чини сложени работни процедури и долг период за да се заврши процесот на обработка,ве молиме за разбирање.
Превозот начин објект е : Кина Пост Обичен Мал Пакет, Ali Express Стандард на Превозот, да стигнете до вашата земја во рок од 15~45 дена. Ако не сте добиле вашиот пакет рок од 60 дена од плаќање (потреба од 90 дена да бразил), ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да дојде да даде одговор како е можно поскоро.
Ние обезбедуваме други брза испорака, како што курирската служба DHL, Fedex, ТНТ,EMS, кои треба дополнителни превозот цена.
ГЛАСАЧКО место. за превозот на РУСИЈА ,примање имиња треба да се пополни во ЦЕЛОСТ ИМЕ
( име+средно име+презиме).
Имаме проверка на производи за да бидете сигурни дека се е во ред, пред да ги испрати надвор .Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди, ако ви се допаѓа нашите производи и услуги,вашата поддршка е движечка сила за нас кој може да нè прават подобри.Тоа трае само момент, а
тоа е одличен начин да им помогне на другите да купат како твое!

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Симпатична/Романтичен
Број На Модел На:
GSP038
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бренд Име:
YAMEE
Обликотшема:
триаголник
Метали Тип:
Злато Позлатен
боја:
Злато
ОДГОВАРА ЗА:
DIY Накит Одлуки Ѓердан Хривнија
Големина:
Approx.12*12mm
Тежина:
Approx.3g/pc
Бродови Од:
Кина
Is_customized:
Yes
третман:
Злато Позлатен

Избор на клиент