58*160CM Ракета висина ѕид налепница за детска соба Раст на Табелата Висина Мерка За Деца Отстранлив ПВЦ Ѕид Decals ZYPA-9028
Новак - 20 %

58*160CM Ракета висина ѕид налепница за детска соба Раст на Табелата Висина Мерка За Деца Отстранлив ПВЦ Ѕид Decals ZYPA-9028

Достапно за нарачка
DEN 237.60
DEN 190.00
Достапност:


58*160 CM Ракета висина ѕид налепница за детска соба Раст на Табелата Висина Мерка За Деца Отстранлив ПВЦ Ѕид Decals H19028

За производот

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид
Стил:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
ZOOYOO
Тема:
Цртан филм
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
H19028
боја:
Повеќе
Материјал:
винил,ПВЦ
Употреба:
ДЕТЕ СОБА
заврши референтна Големина:
58*160CM
Производ Големина:
60*90cm
is_customized:
yes
Функција:
3D Налепница

Избор на клиент