За Xiaomi Redmi 3 Случај прекривачот СТП Кожа Ретро Лудиот Коњ Шема Coque capinha Паричник Со Стојат fundas Мобилен Телефон Кеси
Новак - 15 %

За Xiaomi Redmi 3 Случај прекривачот СТП Кожа Ретро Лудиот Коњ Шема Coque capinha Паричник Со Стојат fundas Мобилен Телефон Кеси

Достапно за нарачка
DEN 230.40
DEN 196.00
Достапност:


Превозот и Ракувањето со : Ние ќе се определи превозот курир, во секој оглас, најчесто ние брод од воздухопловната. Ние нудиме бесплатно reparing услуга во рок од 1 година по датумот на купувањето. Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, бидејќи ние мислиме дека ова е win-win ситуација. Ви благодариме за вашиот вид разбирање. Се враќа за замена се дозволени и треба да биде инициран од страна на купувачот во рок од 10 дена од денот на приемот. Купувачот треба да се обезбеди објект е во ре-sellable состојба. Сите такви трошоци настанати ќе биде на купувачи " сметка. Купувачот е одговорен за враќање превозот цена под никакви околности.
За Xiaomi Redmi 3 Случај прекривачот СТП Кожа Ретро Лудиот Коњ Шема Coque capinha Паричник Со Стојат fundas Мобилен Телефон Кеси
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!! Ве молиме понуда на примачот име и презиме во ред. Треба да се потврди со нас пред да плаќаат ако имате било каков сомнеж. Ние нормално означите вашиот предмет како ПОДАРОК, изјави вредност вообичаено помалку од УСД$30 за товарен лист, со цел да се намали или неважечки вашиот увоз доход. Ако не го добиете вашиот цел на време, pls контактирајте со нас прв и дозволете ни да ви помогне да го направите истрагата. Гаранција & Политика На Враќање : 1. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, откако добивме вашиот compiment и ве молиме проверете ја вашата спам поле ако не сте го доби нашиот одговор во рок од 48 часа. По 2 месеци на купување, купувачот треба да се обрне 2 начини на превозот на трошоците и другите давачки кои може да генерирани. Увозни давачки, даноци и/или било кои локални трошоци не се вклучени во точка цена или превозот товарни обвиненија. Вашето разбирање и соработка, е високо ценета.Ако вашиот потврда време ќе крај, уште не сте ја прими пратката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака за вас во прв пат. Клиентите задоволство е нашата најголема извршување и начин за нас, за успех, затоа вашите повратни информации е многу важно за нас. Ако сакате да се вратите на вашите купени предмети за поправка/замена/наплата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да го испрати назад. Фотографиите прикажуваат на нашите продавница е само за илустрација цел само. За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да замине на повратни информации до нас. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори било спор, ви благодарам многу за вашиот kindest соработка однапред. Ако имате било какви посебни барања во царинската декларација, pls известите кога ќе ги нарачате. За првите 2 месеци, ние ќе плати еден начин превозот цена од Кина на купувачот. Ако вашите купени предмети се вратени на нас поради дестинација земји " обичаи или поштенска канцеларија, ние ќе испрати но купувачи мора да го плати превозот на трошоците што ќе настанат.Ве молиме не го отвори спорот во рок од 60 работни денови, Ако по 60 работни денови уште не сте ја прими пратката, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа. Ние НЕ сме одговорни за било доцнење или објект исчезнати за време на delievery inlcuding но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка, штрајк, сила majure итн.производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" И "Продавачот Shiooing Метод",кој не може да биде песна откако пратката лево Кина. Особено во шпицот пати. Ве молиме Contanc на нас кога ќе го добиете проблем на транспорт на владата и време : 1.

За производот

Материјал:
PU
Големина:
16*8*2
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична
Карактеристики:
Лудиот Коњ Кожата Прекривачот Стојат Паричникот Кожа Случај
Тип:
Паричникот Случај
Бренд Име:
LUOSHUYAN
Компатибилен Бренд:
xiaomi
SKU:
DKS283
Comptible Модел:
за xiaomi redmi 3
статус:
во парк
боја:
Црна, Бела, Црвена, Небото Сино, Се Зголеми Црвена, Розова, Кафена, Зелена
Е Прилагодена:
Yes
Функција:
Трговија на големо поддршка
Пакет:
OPP вреќа
Стил:
Ретро Лудиот Коњ Шема СТП Кожен Паричник Случај

Избор на клиент