TF035 турбина 49135-07302 турбо core 28231-27800 Турбо кертриџ chra 49135-07300 49135-07100 за Hyundai Santa Fe 2.2 CRDi
Новак - 24 %

TF035 турбина 49135-07302 турбо core 28231-27800 Турбо кертриџ chra 49135-07300 49135-07100 за Hyundai Santa Fe 2.2 CRDi

Достапно за нарачка
DEN 5280.00
DEN 4013.00
Достапност:


Модел : TF035
Дел No. :
Turbo, 49135-07302 / 49135-07300 / 49135-07100, 4913507302 / 4913507300
/ 4913507100, 49135 07302 / 49135 07300 / 49135 07100, 28231-27800
28231 27800 2823127800
Примена : Белешки Направи Модел Година Варијанта Bodystyle Тип на Мотор Кертриџ за Hyundai Santa Fe 2006 МК II [2004-2014] SUV SUV 2.2 CRDi GLS 2188ccm 150 HP 110 KW (Дизел) Кертриџ за Hyundai Santa Fe 2007 МК II [2004-2014] SUV SUV 2.2 CRDi GLS 2188ccm 150 HP 110 KW (Дизел) Кертриџ за Hyundai Santa Fe 2008 МК II [2004-2014] SUV SUV 2.2 CRDi GLS 2188ccm 150 HP 110 KW (Дизел) Кертриџ за Hyundai Santa Fe 2009 МК II [2004-2014] SUV SUV 2.2 CRDi GLS 2188ccm 150 HP 110 KW (Дизел) Кертриџ за Hyundai Santa Fe 2010 МК II [2004-2014] SUV SUV 2.2 CRDi GLS 2188ccm 150 HP 110 KW (Дизел) Кертриџ за Hyundai Santa Fe 2011 МК II [2004-2014] SUV SUV 2.2 CRDi GLS 2188ccm 150 HP 110 KW (Дизел) Кертриџ за Hyundai Santa Fe 2012 МК II [2004-2014] SUV SUV 2.2 CRDi GLS 2188ccm 150 HP 110 KW (Дизел)
.
Гаранција :
Гаранција : 12 месеци.Бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!
1.Гаранција обемот е : турбополнач школка нула,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот.
Ве молиме забелешка : турбополнач инсталацијата бара професионална инсталација,а Не професионална инсталација резултира со оштетување на машината, ќе бидат исклучени од делокругот на обезбедување на квалитет.
.
Клиентите Задоволителна
Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее и вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
3.Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остават активен повратни информации.
4.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации.
5.Ако не сте задоволни по добивањето на својата цел,и ве молиме Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации.Ние ќе работиме заедно со вас за решавање на било какви проблеми.
Вашето возило заслужува најдобра услуга!
.

За производот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Материјал Тип:
K418
Објектот Тежина:
1.7kg
Модел Година:
од Dez.2005 година
Објектот Висина:
15cm
Автомобил Производител:
Hyundai
Поставување на Возило:
49135-07300 turbo
Бренд Име:
Турбо DFO
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
49135-07302 turbo
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Должина:
15cm
Frequence Опсег:
28231-27800 turbo
Име На Модел:
TF035
Модел:
TF035
1.Дел Број:
Турбо, 49135-07302 / 49135-07300 / 49135-07100, 4913507302
2.Дел Број:
4913507300 / 4913507100, 49135 07302 / 49135 07300
3.Дел број:
49135 07100, 28231-27800 28231 27800 2823127800
1.Одговара за:
турбо за Hyundai Santa Fe 2.2 CRDi GLS
2.Одговара за :
Кертриџ за Hyundai Santa Fe 2.2 CRDi GLS
4913507300 турбо кертриџ:
28231-27800 турбо chra
Гаранција:
1 година

Избор на клиент