JEXXI Мода Јасно Кубни Циркони 925 Фунта Сребрена Свадба Свадба Прстен Поставите 3PCS/Set Жените Ангажман Прст Прстен Сет
Новак - 34 %

JEXXI Мода Јасно Кубни Циркони 925 Фунта Сребрена Свадба Свадба Прстен Поставите 3PCS/Set Жените Ангажман Прст Прстен Сет

Достапно за нарачка
DEN 451.20
DEN 298.00
Достапност:


JEXXI Мода Јасно Кубни Циркони Дијамант 925 Фунта Сребрена Свадба Свадба Прстен Поставите 3 PCS/Set Жените Ангажман Прст Прстен Сет Материјал : Sterling Silver& Кубни Циркони Големина : Како што е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

За производот

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
R93200
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Prong поставување
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Површината Ширина:
Како што е прикажано
Функција:
накит
Компатибилност:
додаток

Избор на клиент