Добар квалитет Светло сина 5cm куп ткаенини филц,Кадрава Овци Faux Крзно,Памук фланелен боксери материјал крзно ,бебе фотографија,150*50cm
Новак - 10 %

Добар квалитет Светло сина 5cm куп ткаенини филц,Кадрава Овци Faux Крзно,Памук фланелен боксери материјал крзно ,бебе фотографија,150*50cm

Достапно за нарачка
DEN 935.52
DEN 842.00
Достапност:


Функција : Содржина : 100% Синтетички Ширина : 60" Широк/150cm Големина : 60"*19.56"/150*50cm Еден компјутери/ За две парче е 100cm широк ние не се случува да се разделат. боја : сина Тежина : 400 грам Куп Должина : 5cm
Се истакна :
Производот може да се користат за тапацир, fuzzy ќебиња, топло bedspreads, кревет соба и бања килими,
јакни, јакна linings, крзнени палта, грашок, капути, чизми и фрли ќебиња.
Грижа Инструкции : Машина за миење ладно. Се исуши најпосакувана, или собори сува ниска топлина. Пегла на задната страна ниска топлина. Продавница во плакарот кои не се изложени на светлина. Да се чува далеку од било кој извор на топлина. Не железо или пареа. Да се чува далеку од инсектициди, mothproofing, и други хемикалии, вклучувајќи парфем, hairspray и шминка. Не приложи во пластична кеса. Како вистински крзно, а faux крзно треба да дишат. Не користите удар фен, висат тоа да се исуши.
Секогаш можете да ни E-mail, прво за понуда пред купување.
Ние продаваме со Дворот и Повеќе двор купување се добредојдени.
Повеќе двор Набавки ќе пристигне во едно парче и без yardage сечење, земете предвид дека минимално намалување е 1 Двор и дека секој двор е еднакво на 36 Инчи во должина.
Плаќање Ние го прифаќаме Зачувам. Ве молиме контактирајте со нас за дополнителни информации за тоа како да се плати или било какви прашања во врска со плаќање.
Пратката Ние не сме одговорни за undeliverable адреса. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса. Објектот ќе бидат испратени надвор од рамките на 24-48 часа по јасно плаќање (со исклучок на викенд & одмор). Пристигнување време :
1. Воздухот Mail : 15-30 дена
2. EMS : 5-10 дена Повремено, тоа може да го одложи поради вашата локална Клиент царинење. Ако не се добие објект од по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа. Ние не нудиме се комбинираат превозот. Ние не сме одговорни за давачки или даноци на вашата земја.
Врати 1 Година Гаранција, Понуда во доверба! Сите предмети се 100% Сосема Нов. Сите предмети биле тестирани пред испраќање. Ние може да се размена на објектот во рок од 30 дена откако ќе се примени, доколку тоа е дефектен. Врати објектот мора да ги имаат сите оригинално пакување и додатоци со Одобрување Врати Код. Купувачот се одговорни за враќање на трошоците за превозот. Ние ќе бидат одговорни за поштарина на движењето за отворен код. Рефундирање ќе се направи по приемот на врати објектот. Тоа може да потрае до 3 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Другите СИТЕ ПРЕДМЕТИ ќе бидат спакувани Без мало поле. Ние се стремиме да заработи 100% совршен "Пет Ѕвезди" резултати од вас. Star-резултати се многу важни за нас. Ако нешто во врска со вашата трансакција не ги исполни вашите очекувања. Ве МОЛИМЕ ги СПОДЕЛИТЕ со НАС И да НИ ДАДЕ МОЖНОСТ ДА се НАПРАВАТ НЕШТАТА ДЕСНО пред да ја напуштат повратни информации.

За производот

Тип:
руно ткаенина
Техника:
Nonwoven
Шема:
Обоена
Велур Ткаенина Тип:
000
Материјал:
100% ВОЛНА
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
150cm
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Еко-Пријателски
Стил:
Други
Плетени Тип:
Други
Тип:
Faux Крзно

Избор на клиент