2017 Пролет Нови Жените Лолита Фустан JSK Пареа Замокот Печатени Облечи Гроздобер Жените се Облекуваат 0583

2017 Пролет Нови Жените Лолита Фустан JSK Пареа Замокот Печатени Облечи Гроздобер Жените се Облекуваат 0583

Достапно за нарачка
DEN 271.68
Достапност:


Пролет Нови Жените Лолита Фустан JSK Пареа Замокот Печатени Облечи Гроздобер Жените се Облекуваат
(Мерење разлика од 1-2cm,ве молиме бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група. Сите мерење е во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчен ). Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас! ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

За производот

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Тип:
Лолита Фустани
Посебни Употреба:
Носии

Избор на клиент