49*41MM Титаниум Хематит рачно Резбани Добиток главата Гем pendant ѓердан изработка на накит трговија на Големо 3pcs/многу
Новак - 20 %

49*41MM Титаниум Хематит рачно Резбани Добиток главата Гем pendant ѓердан изработка на накит трговија на Големо 3pcs/многу

Достапно за нарачка
DEN 205.44
DEN 164.00
Достапност:

Опис Состојба : Нова . Димензии : (Приближно)49*41mm . Количина : 1 компјутер . Тежина : 20 g .
Answer : ___________________________ Note : Како у знаете,повеќето од камен беше природен камен,кога у се со цел,
у ќе добијат сличен со слика, Сликата е зголемена за да ги прикажете деталите - види опис за вистинската големина. Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Превозот Ние брод предмети на светот од страна на EMS, DHL, UPS-от, Flytexpress, e Packet, Кина Пост или Хонг Конг Пост. Плаќање Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање. Враќање & Размена Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ако поради некоја причина не сте задоволни, можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена. Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава. Ние ќе рефундирање на вас кога ќе примите врати ставки. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Повратни информации, Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата. Да се негуваат здрави Али заедница, се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го решат проблемот 。 Ние ќе се потрудиме да ги реши проблемите и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
N15
Приврзоци Тип:
Solitaire
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
WL ВАНГ&ЛУО
Метали Тип:
Никој
Функција:
Порака Потсетник
is_customized:
No
Пол:
Унисекс

Избор на клиент