За Land rover Discovery 4 Автомобил-Стил, ABS Хром GPS Екранот Под Панел Покрие Трим Налепници Додатоци
Новак - 10 %

За Land rover Discovery 4 Автомобил-Стил, ABS Хром GPS Екранот Под Панел Покрие Трим Налепници Додатоци

Достапно за нарачка
DEN 888.00
DEN 799.00
Достапност:


Управувачот Декорација Покрие Трим Налепници ABS Chrome За Landrover Range Rover Sport 2010-2013 година Автомобил-стил, Додатоци
Гаранција Решавање на било какви проблеми со вас во добар начин по комуникација.Наплата или замена ќе биде даден како сакате. Нема потреба да се врати единици назад, ако тие се оштетени или не како што е опишано. Можете да вратите некој производ,дури и оние што се во совршена состојба,во секое време пред цел завршување.Но треба да се плати се врати превозот надомест и restocking такса. Ако не можете да примате стока по 60days,ние ќе се целосно рефундирање на вашите пари. Инсталација : ве Молиме чистење на место, бидете сигурни дека нема прашина. Отстрани 3m лепак во грбот. Инсталирање на производи во право место. Не измијте го вашиот автомобил во 48hours.

За производот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
metyoucar
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
50g
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
2017
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
ABS
Име На Модел:
LLK409
боја:
Црна,мат,Темно дрво жито

Избор на клиент