Аниме Пет Ноќи на Фреди е Студентите Платно Канцелариски Деца Погодно за Складирање торба
Новак - 5 %

Аниме Пет Ноќи на Фреди е Студентите Платно Канцелариски Деца Погодно за Складирање торба

Достапно за нарачка
DEN 335.52
DEN 319.00
Достапност:


Канцелариски Складирање Торба ОПИС : Студентот канцелариски Складирање торба, печатени со аниме бројки и направен од висок квалитет на СТП и високо-одделение платно, СТП надвор, платно внатре. Тоа е погоден за младите, за студентите и за аниме фанови, исто така прилично добар подарок за вашите пријатели. Повеќе од 15 видови во нашата продавница да се избере! Виткање Големина : 17.5 x 6 см Одвиваат Големина : беа 25,5 x 17.5 cm Материјал : Платно & СТП

За производот

Тип На Објект:
Козметички Случаи
Шаблон Тип:
Цртан филм
Објектот Висина:
6cm
Објектот Тежина:
80g
Број На Модел На:
N/A
Објектот Должина:
17.5cm
Објектот Ширина:
6cm
Бренд Име:
NEWPECK
Главен Материјал:
PU
Материјал Состав:
PU
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Hasp
Обликот:
Барел во облик на
Стил:
Цртан филм

Избор на клиент