2 парчиња 12V 60cm LED Дневни Работи светла светилки drl Водоотпорни RGB со Далечински ја менуваат бојата во Автомобил Авто Декоративни Флексибилни Ленти
Новак - 11 %

2 парчиња 12V 60cm LED Дневни Работи светла светилки drl Водоотпорни RGB со Далечински ја менуваат бојата во Автомобил Авто

Достапно за нарачка
DEN 431.04
DEN 384.00
Достапност:


2 парчиња 12 V 60cm LED Дневни Работи светла светилки drl 100% Водоотпорни RGB со Далечински ја менуваат бојата во Автомобил Авто Декоративни Флексибилна Лента
Напомена : светло бела црвено жолта bule боја на една боја не се далечинскиот управувач ве Молиме да забележите нас.
Пакет :
2 парчиња 60 CMLED флексибилни газа светлината , RGB ( имаат далечински)
монтажа прстен и навртки
ЗАБЕЛЕШКА : Ако мислите дека премногу долго може да треба да се намали, чекори на работа : од корените почнат да се намалуваат, бројот
на светлата, 3 намалување на бројот на светлината се намали, косата се намали по крајот на лепак, се сеќавам, опашката мора да да биде на пластика
изолација, или ќе краток спој! Ако shorted директно оштетени!
И ако би сакале да ја друга боја, или други големина 30cm 45СМ 60 CM 85 CM,ве Молиме контактирајте со нас
Што се Предностите на овој вид на led лента?
1. Тоа изгледа како кристал, елегантен и убав.
2. Тоа е флексибилен, Strechable, можете да го инсталирате на било ca
3. Тоа е двојна боја : бела обично за Дневно Работи светлина функција, златен обично за turnning светлина функција. Тоа е контрола од страна на кутијата за контрола automaticly.
4. Тоа е лесно да се инсталира, само plug and play. Можете да DIY (do it yourself) да се држиме тоа било облик како било shap ви се допаѓа.
5.со добар квалитет.
Позитивни Повратни Информации
Продавница со доверба. Ние се стремиме да добиеш позитивен фидбек и совршен резултат на нашите Детални Продавачот Оценка (НСД). Ако било која причина непријатно оставајќи ни совршен резултат, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе направиме се што е во наша моќ за да се обезбеди успешна

За производот

Емитуваат Боја:
Променливи, ЦРВЕНА една боја, Бела еден, сина една боја, жолта единствена боја
6-Година:
2011,2008,2013,2016,2009,2015,2012,2010,2014
Тип На Објект:
Ден Светлина
Објектот Дијаметар:
60cm
Објектот Тежина:
0.23kg
Специјални Функции:
дење работи светла светилки drl RGB
Име На Модел:
ly60rgb
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Материјал Тип:
Флексибилни Силикони
Бренд Име:
Светла Производител
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Mazda Модел:
6
боја:
RGB / БЕЛА само
ја прилагодите големина:
60cm може да се намали по 3 чипови

Избор на клиент