20 метри Електрична Жица Конзервирани Бакар 2 Pin AWG 22 изолирани ПВЦ Продолжување LED Лента Кабел Црвено Црн Жица Електрични се Прошири Кабелот
Новак - 20 %

20 метри Електрична Жица Конзервирани Бакар 2 Pin AWG 22 изолирани ПВЦ Продолжување LED Лента Кабел Црвено Црн Жица Електрични

Достапно за нарачка
DEN 364.80
DEN 292.00
Достапност:

Број на модел : W-1 O1 Изолација Материјал : ПВЦ Апликација : Led производи и повеќе Електронски производ Големина : 2pin Оценет температура : -20~80 COverall Дијаметар : 1.6*3.2 mm Користат за : Led производи и повеќе Електронски производ Жица должина : како да одберете Материјал : Конзервирани бакар/ПВЦ Функција : Флексибилни и мулти-цел Жица број : 22 AWG Сите наши производи се внимателно одбрани и тие се исти како на сликата која ќе ја видите на нашата продавница. Ние веќе нека производ во боја имаат тенденција да вистинската колку што е можно, меѓутоа, бидејќи на мониторот боја грешка има повеќе или помалку, има малку различни. Но дефинитивно производот форма е исто како слика. Со одлична електрични изолација својства, хемиска стабилност, одлична отпорност на висок напон, стареењето на корозија, долг работен век, лесна инсталација. Широко се користи во осветлување, апарати за домаќинство, електрични апарати, инструменти, електрични инсталации, автомобилот анти-кражба и електронски, осветлување, апарати и други високи-температура на животната средина. За внатрешни инсталации за електрични пресметка и компјутерска опрема. Објектот Карактеристики : 100% сосема нов 22 AWG 2 pin led лента продолжување wire конектор кабел Кабел Тип : 22 AWG 80 C 300 V Диригент Материјал : конзервирани бакар Изолација Материјал : ПВЦ Пакетот Вклучува : 20 милиони 22 AWG 2pin RGBW led продолжување кабел метар метар метар метар Забелешка : кабел должина и кабел тип може да се прилагоди, ако треба, ве молиме слободно контактирајте со нас ! Ако одберете 2 метри 2 многу(2 парчиња), ќе испрати 1 buc 2 метри,и така натаму. Ако не ви се допаѓа тоа, можете да оставите порака колку парчиња сакате тоа да биде. Ако нема порака, ние испрати по случаен избор

За производот

Број На Модел На:
2 pin Црвено Црн Кабел

Избор на клиент