Непал ракотворби/tantric Буда manjusri bodhisattva Буда/чист бакар и злато обоените цртеж или шема / 33 см висок

Непал ракотворби/tantric Буда manjusri bodhisattva Буда/чист бакар и злато обоените цртеж или шема / 33 см висок

Достапно за нарачка
DEN 120000.00
Достапност:


За производот

Бренд Име:
Gesong Dolma
Материјал:
Бакар
Тема:
Будизмот
Регионален Функција:
Кина

Избор на клиент