Frameless diy маслото од страна на броеви боја со број за дома декор платно сликарство 4565 сино здолниште
Новак - 15 %

Frameless diy маслото од страна на броеви боја со број за дома декор платно сликарство 4565 сино здолниште

Достапно за нарачка
DEN 1199.52
DEN 1020.00
Достапност:


Точка име : Нов стил дигитални маслото од страна на броеви платно слика маслото за дневна соба дома декор
Содржи : платно,пигмент,четка
големина : 45*65cm
ОПИС :

За производот

Големина (Инчен):
4565cm
Материјал:
Лен
Тип:
Масла
Број На Модел На:
3823
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Бренд Име:
BLINGIRD
оригиналниот:
Yes
Предмети:
Голи
Техника:
Спреј Сликарство
Медиум:
Акрилик
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликање Големина:
45x65cm
Медиум:
Пропилен
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник

Избор на клиент