1pcs студио ghibli Правец на chimes бројки Не се Соочуваат со Смола Акција Фигура Играчки Собирање Модел Играчка
Новак - 5 %

1pcs студио ghibli Правец на chimes бројки Не се Соочуваат со Смола Акција Фигура Играчки Собирање Модел Играчка

Достапно за нарачка
DEN 408.96
DEN 388.00
Достапност:


Без Лице Kaonashi Totoro Аниме Акција Фигури Пенкало Деца Играчки
Материјал : смола
Големина : за што се покаже слика
Ве молиме имајте предвид дека 1pcs . ви благодариме. Ефективна Слика користете го вашиот телефон за скенирање , добие сини картони

За производот

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип На Објект:
Кукли
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Големина:
S
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
1003
Војник Додатоци:
Војник Сет
Предупредување:
no
Далечинска Контрола:
No
Бренд Име:
Април du
Тема:
Животни
Mfg Серија Број:
Кукли
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди

Избор на клиент