MP623 MP624 MP525V MP525-V MP778 MS502 MS504 MS510 MS513P MS517F MX503 MX511 MP615P MS524 оригинални проектор крушка светилка Happybate
Новак - 15 %

MP623 MP624 MP525V MP525-V MP778 MS502 MS504 MS510 MS513P MS517F MX503 MX511 MP615P MS524 оригинални проектор крушка светилка

Достапно за нарачка
DEN 2399.04
DEN 2039.00
Достапност:


Тип : Замена На Проектор Светилка
Дел Број : MP623
Компатибилен со : MP623 MP624 MP778 MS502 MS504 MS510 MS513 P MS524 MS517 F MX503 MX505 MX511 MP615 P MS524 MW512
Wattage : UHP190/160 W 50*50
Просечен Живот (часот) : 3 000 Часови.Лесно да се инсталира.
Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.
Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето
Место на Потекло : Шенжен, Кина (Копно)
1. Објектите ќе бидат испратени во рок од 24 часа по уплатата избришани. Нарачки ќе бидат испратени од страна на воздух mail писмо со следење на број
2. За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-10 работни дена откако ќе го пренесете вашиот пакет на Кина Пост или Посебна Линија.
3. За Не-американските купувачи - Повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-15 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет да Хонгконг Пост. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временските услови, царината, или други услови. Некои земји, како Русија, Бразил, или некои Европски земји може да трае до 15 работни дена или подолго за испорака.
4. Стоките се испорачани од страна на курир локални услуги за Царинење документи и процедури се управувани од страна на курир. Тие може да имаат потреба да контактираат со вас во одредени случаи да се потврди детали на пратката. Во секој случаи каде дополнителни документи се потребни за царинење, ние ќе им помогне колку што е можно.

За производот

Бренд Име:
СРЕЌЕН BATE
Број На Модел На:
MP623
Гаранција:
180 дена
вклопуваат со:
MP623 MP624 MP525V MP525-V MP778 MS502 MS504 MS510 MS513P MS517F MX503

Избор на клиент