далечински управувач соодветни универзални за hisense tv lcd led

далечински управувач соодветни универзални за hisense tv lcd led

Достапно за нарачка
DEN 239.52
Достапност:

Овој далечински управувач е замена за hisense
тв далечински контроли
како следниве модели :
1package*1pcs (далечински управувач(не батеријата)

За производот

боја:
h907 далечински управувач, h907 далечински и случајот
Број На Модел На:
e-h907
Употреба:
TV
Пакет:
No
Канал:
1
Безжична Комуникација:
IR
Бренд Име:
hononjo
Фреквенција:
ir

Избор на клиент