% Среќен прибор дизајн на кујнски Ѕид Налепници дневна соба Садови за готвење алатки decals Декорација Отстранлив ПВЦ позадина
Новак - 27 %

% Среќен прибор дизајн на кујнски Ѕид Налепници дневна соба Садови за готвење алатки decals Декорација Отстранлив ПВЦ позадина

Достапно за нарачка
DEN 185.28
DEN 135.00
Достапност:


За производот

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
Кат Налепници,За Ѕид,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Стил:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
ZOOYOO
Тема:
Цртан филм
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
прибор дизајн на кујнски Ѕид Налепници
Материјал:
ПВЦ
Производ големина:
45*60см
конечната големина на ѕид:
105*40CM (само за у референца,pls diy)
Тема:
прибор дизајн на кујнски Ѕид Налепници
боја:
multicolor(повеќе од 20pcs за друга боја)
Материјал:
Високо-квалитетни ПВЦ
Технологија:
Можете да користите лепак стап Може да се adsorbed
Функција:
водоотпорен сончање не-токсични envionment заштитени
Користам Прилика:
мазна ѕидот од стакло и други рамни места(имајте на 3-5 години)
производител:
ZOOYOO ПВЦ Креативни Налепници Ѕид
is_customize:
Да,обратете се кај нас за детали пред цел(повеќе од 20pcs)

Избор на клиент