PHM7 Eugen предиво предиво три-димензионални везови чипка ткаенина вода растворлив чипка ткаенина две позиционирање цвеќиња tecido feltro
Новак - 5 %

PHM7 Eugen предиво предиво три-димензионални везови чипка ткаенина вода растворлив чипка ткаенина две позиционирање цвеќиња tecido

Достапно за нарачка
DEN 2049.12
DEN 1947.00
Достапност:

00 /многу
дворови / многу Бесплатен превозот 3 D цвеќиња Монистра чипка ткаенина трговија на големо 7 боја за свадба и за шиење облека со висок квалитет Африкански чипка ткаенини US$ 118.
Топла Маска чувствува organza цвет африкански ткаенини,везови ткаенини свадба laces француска чипка трговија на големо завеса мало raschel laces US$ 138.00 /многу
дворови / многу PQYY100 висок квалитет на швајцарската voile laces швајцарија telas комбинација tulle ткаенина ткаенина за комбинација ткаенина материјал US$ 268. ви благодариме.00 /многу
дворови / многу PQYY75 висок квалитет на швајцарската voile laces швајцарија француска чипка ткаенина organza ткаенина tulle ткаенина tecido feltro свадба tela US$ 268.00 /многу
10 парчиња / многу мебел завеса африкански восок ткаенина hollandais millinery материјали rench швајцарската цвет трепка стол покрие текстилни ткаенини US$ 180.
(ако сте треба друга боја може да обичај се направи,
ве молиме контактирајте со нас на почетокот.00 /многу
5 дворови / многу свадба цвеќиња бб aftrican voile чипка собираат hollandis sequins фустан charmeuse прозорец завеса Божиќ ткаенина памук spandex US$ 75.00 /многу
5 метри / многу
PQYY74 висок квалитет на швајцарската voile laces швајцарија француска чипка ткаенина organza ткаенина tulle ткаенина tecido feltro свадба tela US$ 408.00 /многу
дворови / многу Шупливи надвор паметен Ткаенина боја цвеќиња 1 двор 120m широк шарени цвет везени чипка ткаенина за фустан diy комбинација материјал US$ 135.00 /многу
дворови / многу PQYY124 guipure чипка ткаенина organza tulle ткаенина висок квалитет на швајцарската voile laces швајцарија telas tecido feltro свадба guipure US$ 438.00 /многу
дворови / број 5 метри градина Портокал со бела 2 боја текстилни лажен везови ткаенина продажбата тип стерео везови здолниште organza крпа tulle US$ 138.00 /многу
5 метри / многу клубот партија чипка ткаенина на Прстен круг везови доброто цвеќиња шема чипка стерео флеш sequin африкански чипка ткаенина US$ 138.50 /двор
D po21 топло Бела вода растворлив полиестер жица полн со tulle organza везови ткаенини везени крпа фабрика за нарачки парфем US$ 35.00 /двор
.00 /многу
дворови / многу
PQYY42 опашот тотем отворот чипка ткаенина тешки везови високи обичај облека ткаенини африкански кабелот чипка tecido feltro tela US$ 158.53 /дворот двор
D po23 нова вода растворлив везени крпа tulle materical домот везови чипка Везови ткаенина фабрика за нарачки парфем US$ 35.00 /многу
дворови / многу PQYY65 африкански guipure чипка вода растворлив хемиски чипка шупливи од африкански хемиски чипка вода растворлив tecido feltro свадба US$ 268.50 /двор
Сина позадина камен цвеќиња кристал тиркизна цвет врвот ткаенини voile чипка weddomg фустан материјал дијамант чипка sequins цвет US$ 135.00 /многу
дворови / многу PQYY73 Тешки Chiffon диск флорални вода растворлив чипка ткаенина embroidering стерео cheongsam фустан ткаенина tecido feltro свадба US$ 198.00 /многу
метри / многу D po75 Нови чипка organza voile млеко свила цвет облик на рамни везови везови ткаенина текстилни ткаенини електронски 2014 година нови злато US$ 35.00 /многу
дворови / многу
Широк : 135 cm (53 инчи)
Должина : 450 см (178 icnh = 5 двор)
178 инчен * 53 инчен
Состојки : 20% најлон, 80% полиестер
Спецификација : крпа : транспарентна мрежи
Линија : полиестер предиво
ние ќе default испратите боја како на сликата за вас.50 /двор
До 2015 Луксузни Guipure Жолти и бели цвеќиња лист свадба трговија на големо цвет златниот со вез предиво бои 135cm широк ткаенина US$ 138.00 /многу
дворови / многу PQYY99 африкански guipure чипка вода растворлив хемиски чипка шупливи надвор француска чипка ткаенина комбинација ткаенина памук US$ 588.дворот дворот дворот дворот -67.)
Главната примена производи :
1, облека, облека, фустан
2, домашен текстил, постелнина
3, случаи, кеси и сл.

За производот

Велур Ткаенина Тип:
Вез
Функција:
Дише
Nonwoven Техника:
Spunlace
Тип:
Нето Ткаенини
Ширина:
about 130 cm
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Бренд Име:
POLIS
Шема:
Сплотени
Техника:
Плетени
Стил:
Крстот
Плетени Тип:
Вез
Материјал:
Вез

Избор на клиент