Рачно Насликани Апстракт Коњ Масла На Платно Ѕид Уметност Животни Ѕид Коњ Слики За Дневна Соба Ѕид Оркестарот Дома Декор
Новак - 49 %

Рачно Насликани Апстракт Коњ Масла На Платно Ѕид Уметност Животни Ѕид Коњ Слики За Дневна Соба Ѕид Оркестарот Дома Декор

Достапно за нарачка
DEN 1200.00
DEN 612.00
Достапност:

Рачно Насликани Апстракт Коњ Масла На Платно Ѕид Уметност Животни Ѕид Коњ Слики За Дневна Соба Ѕид Оркестарот Дома Декор Клиенти цел : Прифатено (само нас, можеме да се наслика било која големина и било слики Апликација : Дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна, канцеларија, кафуле, хотел, вински бар Техника : Четка / нож, рачно насликани, фотографии или слика за да сликата Бојата и обликот : Еден маслото на платно Promoiton : Бесплатен превозот, за продажба на големо, евтини и убава масла клучен Збор : Уникатен и модерен апстракт печатени илустрации Етикетата на Производот : Ѕид уметност, дома декор, дома декор, декоративни, ликовната уметност, фотографии Материјал : Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на акрилни бои
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Секое парче е обичај прави. Реалната слика може да биде малку поинаков од производот сликата.
Edge : Секоја страна extre Додадете 5cm за Srtetchecd и врамено.Ако сакате повеќе големината повеќе слика,pls контактирајте ме. Framee/Протегала : Без рамка,само платно .Поради скапи превозот цена, пакет вклучуваат само Маслото.Внатрешноста frameand превозот цена е околу$30-$100.
Превозот информации : Превозот Методи на Цел Износ Очекува работни дена Кина / Сингапур Пост Воздух Mail 15-60 epacket 10-18 ЕМС ≥ 200 10-25 DHL / Федекс / Aramex / UPS-от ≥ 500 5-10 1) express методи понекогаш можеби ќе треба да помогне со царинење прашање. 2) времето за Испорака е само грубо проценето, некои земји може да потрае подолго време.

За производот

Големина (Инчен):
30X30CM, 40X40CM, 50X50CM, 60X60CM, 70X70CM, 80X80CM, 90X90CM, 100X100CM
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Предмети:
Животните
Број На Модел На:
20170521010
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Акрилик
Бренд Име:
qijia
is_customized:
Yes
Медиум:
Пропилен
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Избор на клиент