OOOT BAORJCT 175111,50 cm*150cm 5 стил цртан филм Серија памучна ткаенина,DIY рачно изработени комбинација памучна крпа,tablecloth Бебе постелнина
Новак - 22 %

OOOT BAORJCT 175111,50 cm*150cm 5 стил цртан филм Серија памучна ткаенина,DIY рачно изработени комбинација памучна крпа,tablecloth

Достапно за нарачка
DEN 249.60
DEN 195.00
Достапност:


започнете
крајот
1. Материјал : 100% Памук 2. Димензии : ширина е 1.5 метри,едно парче должина 0,5 метар,ако понудата за еден дел, значи ќе добиете ткаенина која ширина од 1,5 метри и должина 0,5 метар. (намалување од страна на рака, за грешка +-2cm) 3. Боја : pls се погледне на слика. 4. Карактеристики : Еко-пријателски отпечатоци меки и удобни Погоден за торба, паричник, чанта, бебе облека и многу други шиење занаети. Ве молиме имајте во предвид : ако се купи на повеќе од 2 многу, јас ќе ви даде континуирано, не сече. Ширина на ткаенината е фиксен : 1.6 метри. 1 lot = ширина 160cm, долго 50cm (0,5 метар) 2 број = ширина 160cm, долго 100cm (1 метар) 3 број = ширина 160cm, долго 150cm (1.5 метри) 4 број = ширина 160cm, долго 200cm (2 метри) 5 број = ширина 160cm, долго 250cm (2.5 метри) 6 број = ширина 160cm, долго 300cm (3 метри), Русија, Бразил, Украина и Белорусија , ако вашата цел повеќе од $ 5, јас ќе ви даде бесплатен превозот. Можете да ја поднесете цел, прво да не се плаќаат, јас ќе ви даде за промена на цена, тогаш ќе плати. Answer : ___________________________ Note : Сите ткаенини се скрати со рака. Објектот може да ја напушти суровини раб, и може да се 1-2cm отстапување постои. Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.

За производот

Тип:
Sateen Ткаенина
Функција:
Дише
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
OOOT BAORJCT
Nonwoven Техника:
Ламинат
Материјал:
100% Памук
Шема:
Обоена
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
1.6 meter
Плетени Тип:
Искриват
Велур Ткаенина Тип:
Не Велур
Стил:
Цртан Филм Серија Був

Избор на клиент