165*150cm(65*59inch) Црно дрво Птичји Кафез Винил Ѕид Decals За дневната Соба/Спалната соба Ѕид Налепници Дома Декорација Позадини
Новак - 19 %

165*150cm(65*59inch) Црно дрво Птичји Кафез Винил Ѕид Decals За дневната Соба/Спалната соба Ѕид Налепници Дома Декорација Позадини

Достапно за нарачка
DEN 313.92
DEN 254.00
Достапност:


ЗАБЕЛЕШКА : ако имате проблем на објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас.
100% Сосема Нов

За производот

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Материјал:
Хартија
Класификација:
За Ѕид,За Плочка
Тема:
Растенијата
Број На Модел На:
H19064
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
ZOOYOO
Стил:
Пастирски
Спецификација:
Single-piece Package
Стил:
Цртан филм
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Тема:
Растенијата
Материјал:
ПВЦ
is_customized:
yes
Класификација:
За Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
AY9064
Производ големина:
60*90cm

Избор на клиент