[25PC/ МНОГУ] Висок Квалитет 3D Аналогни Џојстик 3D Рокер Копчиња Со Капа за PSP2000 PSP 2000 Замена
Новак - 9 %

[25PC/ МНОГУ] Висок Квалитет 3D Аналогни Џојстик 3D Рокер Копчиња Со Капа за PSP2000 PSP 2000 Замена

Достапно за нарачка
DEN 1200.00
DEN 1092.00
Достапност:


За производот

Со USB:
NO
Бренд Име:
YuXi
is_customized:
YES
Број На Модел На:
yx-097A
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation Portable

Избор на клиент