YONGSEN Исламската Бански Муслимански Костим за Девојки Hijab Целосна Покриеност Бански Муслимански Пливаат Beachwear Burkinis
Новак - 18 %

YONGSEN Исламската Бански Муслимански Костим за Девојки Hijab Целосна Покриеност Бански Муслимански Пливаат Beachwear Burkinis

Достапно за нарачка
DEN 1487.52
DEN 1220.00
Достапност:

100% Сосема Нов & Висок Квалитет *Материјал : 82%најлон+18%spandex *Големина : S,M,L,XL,2 XL,3 XL *Нашите Костим за капење Функција : 1.УВ Заштита на 50+ 2. Висок квалитет на флексибилен материјал, Вода со Низок Absorbency 3. Одлична дехидрација 4. Исклучителна изведба 5.Мала тежина,Удобно и меки и издржливи да се носат *Миење Предлог : рака мие со вода под 30 C, висат да се исуши, хлор, не железо. Ве молиме обрнете внимание на големината : начин на Плаќање( VISA, Master Card, Зачувам се прифатливи за нас) *парите се депонирани сигурно во вашиот смета ако користите плаќање преку Зачувам, Парите ќе бидат објавени за да ни само откако ќе се потврди на испорака. Превозот Услови(EMS, DHL,UPS-от, FEDEX,ТНТ,Кина Пост,E-пакет) *Ние нормално превозот предмети по 1-4 работни дена по исплата потврда. *Ние нудиме бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail и Epacket.
*Ние не сме одговорни за доцнење coursed од сопствени даноци и други обичај е обвиненија.

За производот

Големина:
L, M, S, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
YONGSEN
Број На Модел На:
Girlsmsl0002
Материјал:
Најлон,Spandex
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
82% најлон + 18% spandex
боја:
Сина,Розова
Сезоната:
пролет, есен, лето
Производ Карактеристики:
Мека handfeel, лесно да се исуши, UV Заштита 50+, и др
Производ Состојба:
100% Сосема Нов
Стил Тип:
Девојки Муслимански костим за капење

Избор на клиент