Brocade Ткаенина Damask Жакард Америка стил на Облека Костим Мебел Тапацир Завеса DIY Облека Материјал од метар
Новак - 5 %

Brocade Ткаенина Damask Жакард Америка стил на Облека Костим Мебел Тапацир Завеса DIY Облека Материјал од метар

Достапно за нарачка
DEN 522.24
DEN 496.00
Достапност:


Добредојдовте на Радоста продавница,Слободни трговски
Име На Производ : Brocade Ткаенина
Материјал : хемиски влакна
Дизајн : како на сликата прикажани
Големина : 75 cm*100cm
(се намали со рака, грешка од ±2 cm)
Пакет Содржина : Како вашиот изберете, ве Молиме да ни кажете боја на ткаенина
Употреба : совршен за крпеница, торба,троседот,земјата декорација,Постелнина , бебе облека и многу други шиење занаети, нормално DIY проекти.
Како да се намали ткаенини :
Ако купувате 1 парче 75*100cm, ќе се намали од еден метар Ако купувате 2 парчиња од 75 *200cm , ние ги намали два метри Доколку купите 3 парчиња 75 *300cm , ќе се намали три метри..
Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1) се намали од страна, ве молиме овозможи 1-2cm грешка.
2) мало боја разлика може да постои поради светла, камера и различни прилагодувања на екранот.
3) кога вкупниот износ е под 5 ДОЛАРИ, испратите UNTRACKABLE воздух mail.
4) кога вкупната количина е 5 ДОЛАРИ, или повеќе, да испратите страна trackable воздух mail.
5) кога вкупниот износ подолу 2 ДОЛАРИ ,НЕ МОЖЕ да се испрати. Ве молиме да се зголеми цел или да го откажете цел.
6) Ако сакате да ги откажете нарачате, ве молиме изберете причина "купувачот не сакате да го купите", па вашите пари може да се врати веднаш.

За производот

Бренд Име:
HLQON
Функција:
Дише
Техника:
Ткаени
Ширина:
75cm
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Стил:
Обична
Плетени Тип:
Искриват
Тип На Производ:
Органски Материјал
Тип:
brocade ткаенина
Шема:
Предиво Обоена
Материјал:
Хемиски влакна
Nonwoven Техника:
Печатени
Функција:
Дише & Еко-Пријателски
Употреба:
Здолништа,Облека,постелнина, завеси, троседот, перница, перница,Дома декорација
Превозот начин:
Бесплатен превозот
Модел:
ткаенина 137

Избор на клиент