3x4mm Злато Electroplated Фацетирани Rondelle Монистра, Бакар, Јасно Кристално Стакло Синџир Rosary RC4761

3x4mm Злато Electroplated Фацетирани Rondelle Монистра, Бакар, Јасно Кристално Стакло Синџир Rosary RC4761

Достапно за нарачка
DEN 1122.24
Достапност:


Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите. Ви благодариме!
Спецификација За Производ :
3x4mm Злато Electroplated Фацетирани Rondelle Монистра, Бакар, Јасно Кристално Стакло Синџир Rosary RC4761
Модел : RC4761
Облик : Rondelle Монистра
Материјал : Бакар, Јасно Кристално Стакло
Позлата : Злато Electroplated
Крај : Фацетирани
Големина : 3x4mm
Повеќе Дизајни :
Пакување : Секој Piect имаат една OPP Вреќа, Меур обвива
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен. Големината, обликот и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, ако ви се грижи за својот суров и природни, ве молиме да се разгледа за да се купи.
Производот Се Покаже :
ЧПП (Често Поставувани Прашање) :

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MUDULLA
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
RC4991
Објектот Тежина:
Approx 200g
Објектот Форма:
Грутка Чип

Избор на клиент