CWWZircons Нови Пристигнување Симетрични Цвет Дизајн Кралска Сина Кубни Циркони Голема Симпатична Летна Earring Накит За Жените CZ104
Новак - 15 %

CWWZircons Нови Пристигнување Симетрични Цвет Дизајн Кралска Сина Кубни Циркони Голема Симпатична Летна Earring Накит За Жените

Достапно за нарачка
DEN 446.40
DEN 380.00
Достапност:


-
CWWZircons Нови Пристигнување Симетрични Цвет Дизајн Кралска Сина Кубни Циркони Голема Симпатична Летна Earring За Жените CZ104
Earring Големина : 3 cm
Материјал : Кубни Циркони
Огромен Парк - Нема потреба да се чека
Строго КК Контрола
Еколошки Стандард Доведе Никел Кадмиум слободни

За производот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
CZ104
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
cwwzircons
Материјал:
Кубен Циркони
Камен Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Секојдневно, Танцување Партија , Банкет Вечера
Подарок за:
Девојка / Сопруга / Mather/Ќерка
Главниот камен бои:
Јасно Бела , Сина , Зелена
Метална боја:
Бело Злато БОЈА
Функција:
Моден / На Партијата
earring големина:
3 см
Тип На Објект:
Голема Лето Earring / Сино Циркон Earring
дизајн за:
божиќ подароци накит
Earring форма:
симпатична студ earring

Избор на клиент