PLstar Космосот 2018 Мода Жени Мажи Резервоарот на Врвот Доверба Не Кучка Урсула вест 3d печатење смешно цртан филм блузи Т-маица плус големина 3XL
Новак - 6 %

PLstar Космосот 2018 Мода Жени Мажи Резервоарот на Врвот Доверба Не Кучка Урсула вест 3d печатење смешно цртан филм блузи Т-маица

Достапно за нарачка
DEN 431.52
DEN 406.00
Достапност:


Драги пријатели : 1. Ние сме фабрика штекер, поддршка капка брод . Ако треба да се препродава на нашите производи, ние може да ви понуди слики без жиг . 2. Ние, исто така, ја прифати DIY да се прилагодите на стил, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ви благодариме. Забелешки :
Ова е Азија големина , обично се работи помали 2 големина од САД,ЕУ,велика БРИТАНИЈА,АУ големина,
ве молиме изберете големина поголем од вообичаениот големина. ( 1 инчи= 2.54 см) (ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење)

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
PLstar Космосот
Стил:
Новина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
DB-02
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Материјал:
Полиестер

Избор на клиент