2018 Пролет Лето Жените без Ракави Облекуваат Секси Коленото должина Фустан 0240 #

2018 Пролет Лето Жените без Ракави Облекуваат Секси Коленото должина Фустан 0240

Достапно за нарачка
DEN 666.72
Достапност:


Тежина : М-140g
S M L XL
Биста 85cm 89 cm 93 см 97 см
Должина 92 93 см cm 94 см 95 см
Мерење разлика од 1-2cm,ве молиме бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група. Сите мерење е во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчен ). Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас! ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

За производот

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
LUIMINE
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Секси & Клуб
Силуета:
Молив
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Природни
Деколте:
О Деколте
Сезоната:
Лето
Пол:
Жените
Големина:
S,M,L,XL

Избор на клиент