Промет на големо со сребрени влакна антибактериска ткаенина ткаенина антимикробна

Промет на големо со сребрени влакна антибактериска ткаенина ткаенина антимикробна

Достапно за нарачка
DEN 2808.00
Достапност:


Ве молиме имајте во предвид : YSILVER83#, широк : 150см, 1square метар за 66cm (25 во ). pls според вашите потреби, со цел на ткаенини. Ви благодариме : )
YSILVER83# ВИСОКО ВОДАТ EMF за Заштита на Ткаенина 100% СРЕБРЕНИ ВЛАКНА МАТЕРИЈАЛ
Карактеристики :
Производот Број : YSILVER83#
Состав : 100% СРЕБРЕНИ ВЛАКНА
Широк : 150cm
Тежина : 120g/м2
Рашири : 4-начин се водат
Боја : сива боја
Оклопна ефикасност : > 50d B
Fuction :
Анти-зрачење / анти-бактериски / проводници / anti-static / АНТИ-МИРИС /СИТЕ ПРИРОДНИ / THERMODYNAMIC
Се користи за : бремени жени bellyband, Touch Pen,медицински третман ,Електронски, итн.
Нега :
Површината по оксидација третман
Висока содржина на сребрени јони
Заштита од радијација ефект е добро
Мие , перење на издржливост
висока температура отпор
Детали :
Се користи за :

За производот

Бренд Име:
БЛОК EMF
Тип На Производ:
Металик Ткаенина
Тип:
водат ткаенина
Стил:
Обична
Плетени Тип:
weft
Велур Ткаенина Тип:
100% сребрени влакна
Шема:
Обложени
Материјал:
Полиестер / Метален
Функција:
Зрачење-Отпорен На
Ширина:
140cm-150cm
Техника:
Плетени
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Име на производ:
100% сребро водат ткаенина
боја:
Сива
Материјал:
100% сребрени влакна
Широк:
140cm-150cm
Тежина:
120g/м2
fuction:
анти-зрачење, антибактериски, antistatic, проводници
користат за:
Електронски, bellyband, TouchPen, медицински третман
ткаенина број:
YSILVER83#

Избор на клиент