Тастатура Врвката За На Одмор Подлога Зглоб Поддршка Рака Подлога За Механички Игри Тастатура / Лаптоп / Desktop Тастатура Зглоб Подлога
Новак - 5 %

Тастатура Врвката За На Одмор Подлога Зглоб Поддршка Рака Подлога За Механички Игри Тастатура / Лаптоп / Desktop Тастатура Зглоб

Достапно за нарачка
DEN 719.52
DEN 684.00
Достапност:

Тастатура Врвката За На Одмор Подлога Зглоб Поддршка Рака Подлога За Механички Игри Тастатура / Лаптоп / Desktop Тастатура Зглоб Подлога
Answer : ___________________________ Note : ТАСТАТУРА НЕ Е ВКЛУЧУВААТ, САМО на ременче за НА ОДМОР ЗА ПРОДАЖБА! Ве молиме проверете ја големината пред купување.
Големина : 46.5 cm*8.2 cm*2.5 cm одговара за 104keys механички игри тастатура

За производот

Материјал:
кожа
Бренд Име:
Geris Моќ
Број На Модел На:
Antiskid Механички Тастатура Врвката За На Одмор Подлога Зглоб Поддршка Рака Подлога
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Избор на клиент