500Pcs 3мм 4mm 5mm 6mm 8мм Дупка се Зголеми Златна Боја Метал Крајот Капи Магнетни Clasps Круг Кожа Кабелот Накит Наоди LMC007

500Pcs 3мм 4mm 5mm 6mm 8мм Дупка се Зголеми Златна Боја Метал Крајот Капи Магнетни Clasps Круг Кожа Кабелот Накит Наоди LMC007

Достапно за нарачка
DEN 5759.52
Достапност:


За Метална Боја : Сребро позлатен, злато позлатен, родиум позлатен, антички бронза, антички бакар, gunmetal црна, розово злато боја може да се направи. Други бои, ве молиме контактирајте со продавачот да му нареди на минимум за квантитет. За превозот : Слободен Воздух пост Парцела и e-Пакет Превозот. Ниска $100 цел страна на курирската служба DHL треба плаќаат екстра DHL такса, над 100 $може да бесплатен превозот на курирската служба DHL, или ЕМС. Ниска, $100 цел, Ако сакате да побрзајте, при изборот на режимот на транспорт на мораше подобро да изберат DHL и плати на курирската служба DHL такса. Бразил 's клиентите ако го изберат DHL, и ве молам оставете порака CPF број Сите предмети ќе бидат испратени од страна на стандардниот превозот метод, ако било каква промена за итни цел, и ве молиме контактирајте со нас во времето. За Повратни информации : Тоа секогаш кога многу е вклучена за вас да го напушти 5 ѕвезда ПОЗИТИВНИ повратни информации и ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. И ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, и ве молиме слободно контактирајте со нас пред бригада било повратните информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдоброто решение.

За производот

Големина:
3mm Hole Inner Size, 4mm Hole Inner Size, 5mm Hole Inner Size, 6mm Hole Inner Size, 8mm Hole Inner Size
Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
0.6cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Должина:
2cm
Производ Карактеристики:
магнетни clasps
Материјал:
Метал
Објектот Висина:
2cm
Бренд Име:
aczuv
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Дијаметар:
2cm
Објектот Тежина:
10g
Број На Модел На:
LMC007
Празно Внатрешна Големина:
3мм 4mm 5mm 6mm 7mm 8мм Дупка Факултативна

Избор на клиент