Висок Квалитет на Нови СТП Кожа Флип Случај За iPhone7 Случај Шарени Покритие За iPhone8 8 Плус Случај За iPhone7 Плус Со Држачот
Новак - 5 %

Висок Квалитет на Нови СТП Кожа Флип Случај За iPhone7 Случај Шарени Покритие За iPhone8 8 Плус Случај За iPhone7 Плус Со Држачот

Достапно за нарачка
DEN 425.76
DEN 405.00
Достапност:


Висок Квалитет на Нови СТП Кожа Флип Случај За i Phone7 Случај Шарени Покритие За i Phone8 8 Плус Случај За i Phone7 Плус Со Држачот
Поради секој компјутер на екранот различни, фотографии и предмети ќе биде малку е осветлена tle боја. Ви благодариме за вашето разбирање : )
1.100% Сосема нов случај 2.Направен од висок квалитет на СТП кожа + TPU 3.Го заштити вашиот од прашина, гребење и пад Пакет вклучува :
1 x СТП Кожа Случај со мало пакет

За производот

Материјал:
за iPhone 7, за iPhone 8, за iPhone 8 Плус, за iPhone 7 Плус
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone 8 Плус,iPhone 8,iPhone 7
Големина:
4.7 5.5
Функција:
Потпирачот,Со Картичка Џеб,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
дизајн:
Обична,Бизнис
Карактеристики:
СТП Кожа
Бренд Име:
IniZeal
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Тип:
Флип Случај

Избор на клиент