IJL0166 2017 Нови Пристигне Мода Накит Нараквици ТОПЛА ПРОДАЖБА Нерѓосувачки Челик Тешки Синџир Линк Алки Човек Прибор трговија на Големо

IJL0166 2017 Нови Пристигне Мода Накит Нараквици ТОПЛА ПРОДАЖБА Нерѓосувачки Челик Тешки Синџир Линк Алки Човек Прибор трговија

Достапно за нарачка
DEN 312.00
Достапност:


добредојдовте во мојата продавница
Ние се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови на jewelrys Повеќе од 10 години на производство, искуство во Прилагодено дизајн ,слободни гравирање , Одлична услуга по продажбата
Детали За Производот
316 L не ' Рѓосувачки Челик Накит Нараквици
Висок Квалитет На Врвот Популарната
Синџир Lenght : За 20cm
Кол машки Додатоци
Pakage &Превозот
Плаќање
*Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат Преку ALIExpress преку Visa,Master Card,Weatern Унија,и Банкарски Трансфери.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Сервис И Повратни Информации
1.Ние ќе ја напушти 5 ѕвезда повратни информации откако уплата .
2.Ако сте задоволни со предмети и serviceof нас,pleaseleave ни 5 ѕвезда повратни информации.
3.Ако имате било какви прашања ,pls ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение.
5.Негативни повратни информации не може да го реши проблемот,треба да му кажете ни проблеми,па ние може да го поправам и да бидете среќни.ви благодарам многу.

За производот

Должина:
Bracelet only, Bracelet with box, 3pcs Bracelets
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Бренд Име:
impressjewelry
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Фитнес Тракер
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
IJL0166
Закачам Тип:
Нараквици
Повод:
Свадба/годишнината/матурска/ангажман
Пол:
мажи или жени
квалитет:
AAAAA+
Предност:
Не Исчезнат И Не Алергија
боја:
тон сребро.
Peckage :
1pcs мали oppbas
Трговија На Големо Бизнис:
во рок од 48 часа
Адреса на фабрика:
DongGuan Кина

Избор на клиент