Модерната LED Ѕид Светлина 12W 16W Дневна Соба и Спалната соба Тела Круг LED Панел Светлина Ѕид Sconce Led Таванот Светилка Ѕид Монтирани Светлина
Новак - 13 %

Модерната LED Ѕид Светлина 12W 16W Дневна Соба и Спалната соба Тела Круг LED Панел Светлина Ѕид Sconce Led Таванот Светилка Ѕид

Достапно за нарачка
DEN 2198.40
DEN 1913.00
Достапност:


Модерната LED Ѕид Светлина 12 W 16 W Дневна Соба и Спалната соба Тела Круг LED Панел Светлина Ѕид Sconce Led Таванот Светилка Ѕид Монтирани Светлина Реден број WL002-12 W/16 W Тело Боја Бела LED диоди 2835 Чип Консумираат watage 12 W/16 W материјал Алуминиум Зрак агол од 120° Прозрачна Флукс(Lm) 12 W : 830lm-1080lm 16 W : 1200-1400lm Боја рендерирање индекс(Ра) >85 Живот(Hr) >50000 Hr Влезен напон 85-265 V AC Бруто тежина 0.8 kg Боја топло бела,ладно бела Топло бела 2800-3200 K Природна бела 4000-4500 K Ладно бела
6000-6500 K
1.Ние само брод да се потврди цел адреса,па вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса,доколку не е,ве молиме оставете порака за тоа.
2.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
3.Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците
4.Клиентот може да треба да плаќаат увозни давачки и да се обезбеди некои документи за увоз.
Answer : ___________________________ Note : ЕУ Вид значи производи се користат во Европска Земја excepte Обединетото Кралство(што се користи велика БРИТАНИЈА тип).НИ тип значи производи се користат во сад,Канада,Мексико и Јапонија и така натаму.Ве молиме изберете вистинскиот тип што треба кога се одржи редот.

За производот

Wattage:
12W, 16W
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K) Природата Белата(3500-5500K), Кул Бело(5500-7000K)
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Гаранција:
2 години
сертификација:
CE
Извор На Енергија:
AC
Карактеристики:
Fishion,модерна
Примена:
Кревет Во Соба
Сенка Тип:
Shadeless
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Осветлување Област:
3-метри 5square
Тип На Прекинувач:
Knob префрлување,Допрете го On/Off Прекинувач
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Сенка Ветер:
До & Долу
Бренд Име:
khelse
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
Боја На Каросеријата:
Црна
Употреба:
За итни случаи
Број На Модел На:
LED ѕид светилка WL002
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Материјал:
Алуминиум
Број на извори на светлина:
1
База Тип:
LED Супстрат
Боја На Каросеријата:
дамка Сребро.
Тело Материјал:
Алуминиум + Акрилик
Примена:
Дома декорација,Спална соба,ѕидни ламби,ноќни ламби,мурали,тремот итн
Температура На Боја:
Топло бела 3000-3500K,Природата белата 4000-4500K,Кул бело 6000-6500K
моќност:
12W,16W
Големина:
12W
Инсталирајте:
ѕидот површината монтирани. Лесен за инсталација и употреба

Избор на клиент