1/2 Пластични&PP Спирала Конектор Лепило Лепак Совет Издавање Игли Пакување од 100 (18Ga Зелена)
Новак - 10 %

1/2 Пластични&PP Спирала Конектор Лепило Лепак Совет Издавање Игли Пакување од 100 (18Ga Зелена)

Достапно за нарачка
DEN 294.24
DEN 265.00
Достапност:


Спецификации :
Боја : Зелена, Бела
Материјал : Пластични, PP
Игла Тип : 18 Мерач
Конектор Тип : Спирала Конектор
Игла должина : 13mm(1/2 инчи)
Игла ID : 0.84 mm
Игла OD : 1.27 mm
Целосна должина : 30мм/1.18 инчен
Конектор OD : 7.7 мм/0.30 инчен
Димензија : 30x7.7mm /1.18x0.30 инчи(Lx Dia)
Тежина : 25g
Карактеристики :
1. Пластични спирала конектор, PP шприцеви совет.
2. Тие се тапа крајот издавање игли (не остри крајот) и обично се користи за лепење на електронски компоненти, накит или пополнување на мастило, е-цигара течни /глина и др.
3. Издавање игла што се користи во издавање шприц. Тоа е тековен крајот на лепак.
4. Тие се нестерилни и не за целта на поткожен на горивото.
5. Се однесува на : На телефонската тастатура, печатење, прекинувачи, конектори, компјутери, дигитални производи, дигитални фото апарати, MP3, MP4, електронски играчки, рог, ѕвончето, електронски компоненти, интегрирани кола, електронски кола,LCD екран, релеи, звучници, кристално елементи, ЛЕД светла и сл.
Answer : ___________________________ Note : иглата е за индустриска употреба. Не се за човечка и животинска инјектирање!
Пакет се вклучени :
100 x Издавање игли

За производот

DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
18ga

Избор на клиент